Skontaktuj się z nami i uzyskaj najwyższą jakość. Rozwiązywanie problemów to nasza specjalność. Zadzwoń: 570-650-005

Polityka prywatności Lynsky Solutions Sp. z o.o.

W związku z wchodzącym w życie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") informujemy, że

1. Administratorem danych osobowych jest Lynsky Solutions Sp. z o.o., ul. Czerwone Maki 59/16, 30-392 Kraków, NIP: 6762477287
2. W celu kontaktu dotyczącego przetwarzania i ochrony danych osobowych można wysyłać wiadomość email na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. Pana/i dane osobowe są/będą przetwarzane w celu zawarcia umowy, realizacji usługi, przesyłania informacji o naszych usługach, produktach, promocjach, przesyłania informacji o zmianie regulaminów, umów.
4. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czas cofnięcia zgody na ich przetwarzanie
5. Dane osobowe mogą zostać ujawnione podmiotom, z którymi współpracujemy, a więc: partnerom, firmom informatycznym, firmie księgowej.
6. Zapisując się do nas na szkolenie przekazujesz nam w formularzu zgłoszenia dane: Imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, adres do wysyłki poczty, adres do wystawienia faktury, stanowisko służbowe.
7. Nasze strony www nie zbierają w sposób automatyczny żadnych danych, z wyjątkiem danych zawartych w plikach cookies podczas samego korzystania ze stron www.
8. Zgodnie z RODO masz prawo m.in. do: wglądu do swoich danych osobowych, żądania usunięcia danych osobowych, wycofania zgody na przetwarzanie danych.
9. Podanie swoich danych osobowych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do zawarcia i wykonania z nami umowy świadczenia usług.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj najwyższą jakość. Rozwiązywanie problemów to nasza specjalność. Odwiedź nas: Kraków, ul. Rydlówka 5